خدمات حسابداری

1- تنظیم و ثبت اسناد حسابداری:


همکاران ما در این بخش بر اساس اسناد و مدارک مربوط به رویدادهای مالی، اسناد حسابداری را بر اساس اصول و استانداردهای حسابداری ثبت می کنند. تمام اسنادی که قابلیت ثبت دارند از جمله اسناد معوقه نیز در این بخش تهیه و تنظیم می گردد. پس از ثبت و ضبط اسناد حسابداری، اسناد چاپ و مدارک مربوط به آن ضمیمه می شود. در نهایت پس از پایان کار، تمام اسناد و مدارک مربوطه به همراه تراز کل، معین و تفصیلی به شما تحویل داده می شود. اطلاعات قابل ارائه به صورت زیر است:


1-1- تمام اسناد حسابداری ثبت شده

1-2- تمام مدارک دریافتی که استفاده شده ضمیمه اسناد می شود

1-3- روکش اسناد حسابداری چاپ و پس از ضمیمه کردن مدارک به آن ها، به صورت مرتب در زونکن مربوطه قرار داده می شود و به همراه فایل پی دی اف اسناد حسابداری و تراز کل و معین در اختیار شما قرار می گیرد.

1-4- پشتیبان اطلاعات ثبت شده نیز به همراه بقیه موارد به شما ارائه می شود تا در زمان نیاز از آن استفاده کنید.

 

2- کنترل و بررسی اسناد و مدارک:

در صورتی که بنا به هر دلیلی نیاز به بررسی و کنترل اسناد و مدارک حسابداری خود دارید و می خواهید وضعیت اسناد و مدارک را بدانید ما می توانیم این خدمت را به شما ارائه دهیم. در این بخش مستندات و مدارک شما را از نظر صحت و درستی ثبت بررسی و در نهایت گزارش آن را به شما تحویل خواهیم داد.

 

3- اصلاح و بستن حساب:

یکی از اقدامات اساسی در حسابداری، بستن حساب های موقت و دائم در پایان دوره مالی است که باید با دقت و وسواس زیاد انجام شود. دلیل این موضوع این است که در نهایت بر اساس همین موضوع وضعیت شرکت از نظر سود دهی یا  زیان دهی و وضعیت آن از لحاظ توان مالی مشخص می شود. در صورت بروز اشتباه گزارشات اشتباه باعث سردرگمی و اخذ تصمیم اشتباه خواهد شد. در صورت نیاز بابت بستن حساب ها در پایان سال مالی در خدمت شما خواهیم بود.

 

4- مغایرت گیری:

اگر با مشتریان و فروشندگان خود مغایرت حساب دارید و یا بین شرکا اختلاف حساب وجود دارد می توانید استفاده از خدمات ما استفاده کنید. همکاران ما ابتدا نسبت به بررسی اسناد و مدارک اقدام نموده و پس از آن با بررسی اسناد و مدارک طرف مقابل و گزارشات آن ها مغایرت گیری انجام داده و مغایرت های موجود را یافته و پس از هماهنگی با شما و دریافت تاییدیه های لازم نسبت به رفع مغایرت اقدام می کنند.

 

5- تهیه گزارشات داخلی:

در صورتی که نیاز به گزارش خاصی دارید که امکان تهیه آن را ندارید و یا نمی دانید به چه صورتی باید گزارش را تهیه کنید ما می توانیم با تهیه و تنظیم گزارش مورد نظر خیال شما را راحت کنیم. خدمات ما در این موارد تهیه و تولید گزارشات حرفه ای و همچنین توضیحات کافی و کامل برای شما می باشد.

 

6- تهیه صورت های مالی:

صورت های مالی یکی از مهمترین گزارشات مورد نیاز در شرکت ها است که برای مواردی مانند ارائه به بانک ها جهت دریافت تسهیلات، ارائه به مجامع شرکت ها، ارائه به سازمان امور مالیاتی، ارائه به حسابرس قانونی، ارائه به سرمایه گذاران و … تهیه می شود. همکاران متخصص ما در زمان مناسب و با رعایت اصول و استانداردهای حسابداری می توانند صورت های مالی شما را تهیه نموده و به شما ارائه دهند. در صورت نیاز تهیه صورت های مالی از روی مدارک ناقص نیز انجام می گردد.

 

7- تهیه آئین نامه و دستورالعمل:

آئین نامه ها و دستور العمل ها چارچوب مشخصی برای واحدهای اقتصادی ایجاد می کنند و باعث نظم دهی فوق العاده به شرکت ها می گردند. شما با تهیه و تنظیم آئین نامه ها می توانید وظایف افراد، نحوه انجام خرید، نحوه پرداخت هزینه های تنخواه، نحوه انجام معاملات و … را ضابطه مند نمایید. برای ارائه این خدمت به طور دقیق نوع و روش فعالیت شما و موارد مهمی را که باید در آئین نامه ها و ضوابط وجود داشته باشد در نظر گرفته و ثبت می کنیم.

 

8- سایر خدمات حسابداری:

در صورت نیاز به هر نوع خدمات دیگری که مرتبط با واحد مالی و حسابداری است می توانید درخواست خود را مطرح نمایید تا بررسی و هماهنگی لازم انجام شود. از جمله این خدمات تهیه لیست حقوق کارکنان، حسابداری واردات و صادرات، انجام انبارگردانی، اعزام حسابدار پاره وقت یا تمام وقت و … می باشد.

برای راهنمایی بیشتر می توانید درخواست خود را از فرم زیر برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

  نام شما (الزامی)

  شماره تلفن

  ایمیل شما

  خدمات درخواستی را از بین گزینه های زیر انتخاب نمایید

  توضیحات

  بعد از تکمیل اطلاعات، گزینه من روبات نیستم را انتخاب و روی ارسال کلیک کنید

  خدمات مالیاتی
  خدمات مالیاتی
  خدمات تامین اجتماعی
  تامین اجتماعی
  خدمات مشاوره
  مشاوره
  فروش نرم افزار حسابداری
  فروش نرم افزار
  آموزش کاربردی حسابداری، بیمه و مالیات
  آموزش