آموزش

خدمات آموزشی ما در موسسه حساب آموز شامل آموزش حسابداری، مالیات، بیمه، قانون کار است و به 3 دسته تقسیم می شود:

1- برگزاری دوره های آموزشی به صورت عمومی: این دوره ها به صورت حضوری یا غیر حضوری برگزار می شود و تمام علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت کنند. اطلاع رسانی این دوره ها از طریق سایت، ایمیل، اینستاگرام، لینکدین و … انجام می شود.

2- برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان سازمان ها: این دوره ها به درخواست سازمان ها و شرکت ها برگزار می شود و شرکت کنندگان آن فقط کارکنان شرکت ها یا افراد معرفی شده توسط آنان می باشد و سایر افراد نمی توانند در این دوره ها شرکت کنند. این دوره ها به صورت حضوری یا غیر حضوری برگزار می شود.

3- آموزش خصوصی: در صورت تمایل می توانید به صورت خصوصی از آموزش های ما استفاده کنید. در این حالت تمام موارد به صورت کاملاً کاربردی و دقیق آموزش داده می شود.

4- محصولات آموزشی: در صورتی که به هر دلیلی نتوانید از دوره های ما به صورت حضوری یا آنلاین استفاده کنید می توانید از محصولات مختلف آموزشی ما که به صورت کاملاً کاربردی تهیه شده استفاده نمایید. این محصولات در قالب فیلم، کتاب چاپی یا کتاب الکترونیکی ارائه می شود. محصولات آموزشی را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

5- مقالات آموزشی: در این بخش مقالاتی در زمینه حسابداری، مالیات، قانون تامین اجتماعی، قانون کار، موارد حقوقی و … توضیح داده می شود. این مطالب به صورت رایگان و برای همه قابل استفاده است. مقالات را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید:

 

  نام شما (الزامی)

  شماره تلفن

  ایمیل شما

  خدمات درخواستی را از بین گزینه های زیر انتخاب نمایید

  توضیحات

  بعد از تکمیل اطلاعات، گزینه من روبات نیستم را انتخاب و روی ارسال کلیک کنید