درباره ما

سایت حساب آموز در مرداد ماه 1394 توسط آقای سعید قنبری راه اندازی شد. در مدت فعالیت صورت گرفته خدمات حسابداری، مالیاتی، تامین اجتماعی و قانون کار مانند ثبت اسناد حسابداری، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد، تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده و گزارشات خرید و فروش فصلی، فروش و استقرار نرم افزار و … به صاحبان مشاغل و شرکت ها انجام شد. در زمینه آموزش چندین مقاله کاربردی در سایت حساب آموز ارائه و چند محصول آموزشی مرتبط با حسابداری از جمله کتاب آموزش قدم به قدم مالیات بر ارزش افزوده عرضه و چندین دوره حضوری از جمله دوره آموزش اظهارنامه عملرد برگزار گردید.

با توجه به تغییرات صورت گرفته در قوانین مالیاتی و نیاز به انجام فعالیت بیشتر و حرفه ای تر، کماکان با ارائه خدمات حرفه ای تر در خدمت دوستان حسابدار و فعالان اقتصادی کشور خواهیم بود.

 

موضوع فعالیت:

ارائه کليه خدمات حسابداري و مالياتي به واحدهاي توليدي، بازرگاني، خدماتي، پيمانکاري، نهادها و موسسات. ارائه مشاوره در زمينه امور مالي، مالياتي و تامين اجتماعي به اشخاص حقيقي و حقوقي، تهيه صورت هاي مالي ساليانه، ميان دوره اي و ساير گزارش هاي مالي و مديريتي، تنظيم اظهارنامه هاي ماليات بر عملکرد، ارزش افزوده و ساير اظهارنامه هاي موضوع قانون ماليات هاي مستقيم و گزارش خريد و فروش فصلي، رسيدگي و بررسي حساب ها و اسناد مالي و بررسي هاي ويژه، تجزيه و تحليل و استقرار سيستم کنترل هاي داخلي و مديريتي، برگزاري دوره هاي آموزش حسابداري حضوري يا غير حضوري به صورت عمومي يا اختصاصي براي پرسنل شرکت ها و موسسات، برگزاري همايش و سمينارهاي مرتبط با حرفه حسابداري ،مالياتي و ساير موارد مرتبط به صورت داخلي و بين المللي، معرفي و اعزام حسابدار به شرکتها و موسسات، استقرار و آموزش نرم افزارهاي حسابداريانعقاد قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي براي تمامي موارد بصورت داخلي و بين المللي در صورت نياز پس از اخذ مجوزهاي لازم.

 

معیارهای اخلاقی و حرفه ای ما:

1- صداقت:

مهمترین معیار ما داشتن صداقت است. در صورت استفاده از خدمات و یا آموزش های ما به شما اطمینان می دهیم که:

1-1- کیفیت خدمات یا محصولاتی را که می توانیم به شما ارائه دهیم صادقانه بیان می کنیم و برای جذب مشتری هیچ گاه کیفیت را بیش از آنچه هست نشان نمی دهیم.

1-2- هیچ گاه مشکلات کسب و کار شما را بزرگ نمایی نمی کنیم و فقط مشکلات واقعی کسب و کار شما را اعلام می کنیم.

1-3- در صورتی که خدماتی قابل انجام نباشد و یا در مواردی مانند مسائل مالیاتی امکان اخذ نتیجه مناسب وجود نداشته باشد صادقانه به شما اعلام می کنیم.

2- سرعت:

ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا خدماتی را که تعهد داده ایم در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم. 

3- دقت:

خدمات تعهد شده را با دقت کامل و بر اساس اسناد، مدارک و موارد ارائه شده از طرف مشتریان انجام می دهیم. 

4- امانتداری:

اطلاعات و مدارکی مانند اسناد حسابداری، روش کار، تعداد کارکنان، منابع درآمد، حجم فروش، مقدار سود و سایر اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده می شود به دیده امانت و کاملا محرمانه تلقی نموده و در جایی افشا نمی کنیم.

5- خوش قولی:

تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا در زمان توافق شده خدمات شما را انجام داده و مدارک، گزارشات یا اسناد را با کیفیتی که تعهد کرده ایم در اختیار شما قرار دهیم.

6- خدمات حرفه ای:

تمام تلاش همکاران ما در موسسه حساب آموز آتی نگر ارائه خدمات حرفه ای به شما می باشد و به شما اطمینان می دهیم همکاران ما توان کافی جهت ارائه خدمات حرفه ای را به شما را دارند.

7- انجام تعهدات به صورت قانونی:

با استفاده از توان حرفه ای همکاران خود و با استفاده از روش های قانونی از حقوق شما در سازمان هایی مانند تامین اجتماعی، سازمان امور مالیاتی یا اداره کار دفاع می کنیم و هیچ اقدامی خارج از قانون انجام نمی دهیم.

8- در خصوص آموزش:

تمام آموزش ها و محصولات آموزشی ارائه شده در سایت به صورت کاربردی است و در این راستا تلاش می کنیم در آموزش ها و مطالب ارائه شده، دانش روز حسابداری، استانداردها و قوانین را در نظر بگیریم.

 
همکاران ما
سعید قنبری دمساز
سعید قنبری دمساز
موسس و مدیر حساب آموز
مشاور مالی و مالیاتی چندین شرکت تاکنون
مولف کتاب آموزش قدم به قدم مالیات بر ارزش افزوده
لاله الطافی
لاله الطافی
مدیر واحد آموزش
محبوب یاقوتی
محبوب یاقوتی
کارشناس رسمی دادگستری در زمینه
قانون تامین اجتماعی و قانون کار
مهران انصاری
مهران انصاری
استقرار، پشتیبانی، مشاوره و آموزش
نرم افزار راهکاران
میثم خورشیدی
میثم خورشیدی
امور حقوقی و قراردادها
فیروزه هوشیاری
فیروزه هوشیاری
امور حسابداری و مالیاتی
زینب موسوی
سیده زینب موسوی
امور حسابداری و مالیاتی
محمدرضا حسین پور
محمدرضا حسین پور
امور حسابداری و مالیاتی