آموزش حسابداری

 

بازدید کننده گرامی سلام

بسیار خوشحالیم که با آموزش حسابداری در سایت حساب آموز در خدمت شما هستیم و به شما هم بابت تلاش در جهت ارتقای دانش و توان خود در رشته حسابداری تبریک می گوییم. با هدف آشنایی بیشتر شما دوستان معرفی کوتاهی از سایت حساب آموز و امکانات آن در اینجا ارائه می کنیم. امیدواریم همیشه همراهی شما را داشته باشیم و بتوانیم با ارائه مطالب مفیدتر در خدمت شما باشیم.

تاریخچه سایت آموزش حسابداری حساب آموز:

سایت حساب آموز در مرداد ماه ۱۳۹۴ توسط آقای سعید قنبری دمساز مولف کتاب کتاب آموزش قدم به قدم ارزش افزوده با هدف ارائه مقالات و محصولات آموزش حسابداری راه اندازی شد. این مقالات و محصولات به صورت صد در صد کاربردی و قابل استفاده جهت اشتغال و استفاده در محل کار، با بیانی ساده توسط تیم حساب آموز تهیه شده و مناسب همه افراد به ویژه علاقمندان حسابداری، دانشجویان حسابداری، حسابداران مبتدی، مدیران مالی، حسابرسان و مدیران شرکت ها می باشد.
با استفاده از امکانات این سایت شما می توانید از تجربیات چندین ساله شاغلین و متخصصین حرفه ای حسابداری در کمترین زمان ممکن بهره مند شده وو با به کاربردن آن ها، جایگاه حرفه ای خود را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب نمایید. مدیران شرکت ها نیز با استفاده از این امکانات می توانند با مسائل قانونی،، مباحث حرفه ای و روزمره حسابداری آشنا شده و جهت بهبود و پیشرفت بیشتر شرکت هایشان از آن استفاده نمایند.

 

امکانات سایت آموزش حسابداری حساب آموز:

برای استفاده آسان و راحتی استفاده کنندگان، امکانات سایت در چند گروه به شرح زیر طبقه بندی شده است که می توان به صورت مستقیم به بخش مورد علاقه مراجعه نمود:
۱- بخش کاربری:
در سایت حساب آموز امکانات ویژه ای بابت اعضای سایت در نظر گرفته شده که برای برخورداری از این امکانات و مزایا باید در سایت عضو شوید. برخی از مواردی که برایی اعضا در نظر گرفته شده شامل امکان دانلود مقالات رایگان با یک بار ورود به سایت، برخورداری از تخفیف های ویژه اعضا، اطلاع رسانی از آخرین رویدادهای سایت، اطلاع ار جدیدترین مقالات و مطالب و … می باشد. جهت عضویت اینجا کلیک کنید.

۲- بخش محصولات آموزشی:
در سایت حساب آموز، علاوه بر محصولات و مقالات رایگان، محصولات آموزشی نیز ارائه می شود که علاقمندان می توانند از این بخش جهت خرید آن ها اقدام کنند. محصولات و خدماتی که در این بخش ارائه می شود شامل کتاب چاپی، ایبوک، دوره های آموزشی و … است. علاوه علاقمندان می توانند در دوره های آموزشی که برگزار می شود نیز شرکت کنند و یا سایر محص.لات را خریداری کنند. جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

۳- بخش مقالات آموزشی رایگان:

در سایت حساب آموز علاوه بر محصولات آموزشی، مقالات کاملا کاربردی و مناسب برای افراد شاغل و یا جویای کار ارائه می شود. این مقالات به زبان ساده تهیه میی شوند و علاقمندان با مطالعه آن می توانند در مصاحبه های استخدامی و همچنین در زمان اشتغال آن ها را به کار ببرند. این مطالب و مقالات در گروه های زیر طبقه بندی شده است:

مطالب عمومی حسابداری: در این بخش مطالب عمومی مرتبط با حسابداری ارائه می‎شود. گاهی ممکن است این مطالب جنبه آموزشی نداشته باشند اما نیاز است که همکاران گرامی درباره آن اطلاعات داشته باشند.

آموزش حسابداری مقدماتی: در این بخش موارد مقدماتی حسابداری از قبیل تعریف دوره مالی، انواع حساب ها و … آموزش داده می شود.

آموزش حسابداری مالی: در این بخش موارد مرتبط با حسابداری مالی از قبیل تعریف حقوق و مزایای مستمر، تفاوت های صندوق و تنخواه و … آموزش داده می شود.

آموزش حسابداری مالیاتی: در این بخش مقالات آموزشی و مهم درباره مسائل مالیاتی از جمله تعریف مالیات، وظایف مودیان مالیاتی و … با توجه به قوانین و مصوبات و بخشنامه های سازمان امور مالیاتی ارائه می شود.

آموزش حسابداری صنعتی: یکی از مهم ترین نیازهای شرکت های تولیدی بخش حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده می باشد که این موارد در بخش مقاله های حسابداری صنعتی سایت حساب آموز آموزش داده می شود.

آموزش مسائل حقوقی و قانونی: موارد قانونی، ثبتی و حقوقی از جمله موارد مهمی است که در این بخش از سایت حساب آموز توضیح داده می شود.
تامین اجتماعی و قانون کار: در این بخش از سایت حساب آموز مطالبی از قبیل قواعد تامین اجتماعی و قانون کار از جمله انواع قرارداد ها، روش ارسال لیست بیمه و … آموزش داده می شود.

۴- بخش اعضای ویژه:
در این بخش مقالات، تصاویر، فیلم ها و فایل های صوتی بسیار کاربردی ارائه می شود که استفاده از آن ها باعث رشد سریع حسابداران در زمینه کاری خود و همچنین انجام صرفه جویی های زیاد در هزینه های شرکت ها می گردد. لازمه دسترسی به این بخش عضویت در سایت حساب آموز و پرداخت حق عضویت ویژه می باشد.

۵- بخش دانلود های رایگان:
در این بخش از سایت مطالب کمکی به رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. این موارد می تواند جنبه کمکی در زمینه یادگیری مطالب سایت یا منابعی جهتت استفاده در شرکت ها باشد.

۶- قوانین و بخشنامه ها:

در این بخش از سایت حساب آموز تلاش می کنیم جدیدترین بخشنامه ها و دستورالعمل های صادره توسط سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و … ارائه دهیم.

 

 

مدیر و مالک سایت: سعید قنبری دمساز

فیلم معرفی سایت حساب آموز را در بخش پایین مشاهده کنید (این فیلم مربوط به نسخه قدیمی سایت حسابداری حساب آموز می باشد ولی امکانات معرفی شده در آن همچنان در سایت موجود است):

سایت حساب آموز در زمینه آموزش کاربردی حسابداری فعالیت می کند. کلیه حقوق سایت متعلق به آقای سعید قنبری دمساز می باشد.