قوانین سایت

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از مطالب و محصولات سایت آموزش حسابداری حساب آموز به دقت ملاحظه فرمایید:

1- کلیه مطالب، مقالات، محصولات و رویه های سایت حساب آموز مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.

2- تمام حقوق محفوظ است و تکثیر، اقتباس یا ترجمه تمام یا بخشی از این سایت بدون کسب اجازه ممنوع است. تمام متون، گرافیک ها، طرح ها، محتوا و سایر فعالیت های انجام گرفته در سایت، تحت کپی رایت ما می باشد.

3- سایت حساب آموز در حال حاضر هیچ نمایندگی ندارد و در صورت اعطای نمایندگی، لیست نمایندگان مورد تایید در وب سایت اعلام می گردد.

4- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.hesabamooz.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت حساب آموز هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

5- ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت حساب آموز به شرط رعایت قوانین آزاد است.

6- تمامی اعضا باید دقت کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

7- اطلاعات مربوط به مشخصات فردی، ایمیل ها، سفارشات و … در سایت کاملا محرمانه تلقی می شود و در اختیار کسی قرار داده نمی شود.

8- ورود کاربران به وب‏ سایت حساب آموز، مطالعه مقالات آن،استفاده از پروفایل شخصی،طرح های تشویقی و تخفیفات، محصولات و سایر خدمات ارائه شده در سایت حساب آموز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت حساب آموز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین حساب آموز و قانون تجارت الکترونیک از سوی کاربر است.

9- جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا فروش های ویژه، امکان دارد حساب آموز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خبرنامه و اطلاع رسانی توسط حساب آموز را لغو کنند.

10- تلاش موسسه حساب آموز آتی نگر ارائه اطلاعات مفید، درست، بروز و کاربردی در زمینه حسابداری می باشد. بنابر این در صورت نیاز به تغییرات در مطالب و فایل ها، اقدام لازم انجام خواهد شد و حق اصلاح این موارد برای موسسه “حساب آموز” محفوظ می باشد.

11- محصولاتی که به صورت دانلودی عرضه می شوند با قیمت ذکر شده در سایت فروخته می شوند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا و هیچ هزینه دیگری به آن ها اضافه نمی شود. خریداران پس از پرداخت وجه هر محصول می توانند بدون محدودیت فایل خریداری شده را دانلود نمایند.

12- برای ارسال نظر در خصوص مطالب یا محصولات سایت موارد زیر را رعایت نمایید. عدم رعایت موارد فوق باعث حذف نظرات و جلوگیری از نمایش آن در سایت می گردد:

12-1- سایت حساب آموز هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایتحساب آموز به هیچ وجه به معنی تایید محتویات نظر نیست و خوانندگان باید انتخاب و تصمیم گیری بر اساس نظرات دقت کافی داشته باشند.

12-2- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

12-3-نظرات خود را به صورت کوتاه و مفید ارائه دهید و مطالب غیر ضروری را در نظرات خود عنوان نکنید.

12-4- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

12-5- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تاییدد نظر کاربرو حذف آن می‌شود.12-6- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظرر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

12-7- نام کاربری ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.12-8- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جایی ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

12-9- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداریی نمایید.