مشاوره

ارائه مشاوره در موسسه حساب آموز به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق اسکایپ، وبینار و … قابل انجام است. تمام خدمات قابل ارائه توسط این موسسه به صورت مشاوره نیز قابل ارائه است. لازم به ذکر است در حالت مشاوره فقط راهنمایی لازم توسط ما انجام می گردد و انجام موارد ارائه شده به عهده شما می باشد. مهمترین خدمات قابل ارائه به شرح زیر است:

 

1-مشاوره پیش از راه اندازی واحد اقتصادی:

ما اعتقاد داریم شخصی که قصد آغاز فعالیت اقتصادی را دارد پیش از هر اقدامی باید با شخصی که اطلاعات کافی در خصوص مسائل بیمه و مالیات دارد مشورت کند تا دید بهتری به آینده کسب و کار مورد نظر خود پیدا کند و چه بسا دریافت مشاوره باعث شود که شخص از تصمیم خود که گاهی به صورت احساسی است صرف نظر کند. چه بسیارند افرادی که بدون بررسی اولیه مسائل کسب و کار از جمله نگهداری حساب و کتاب، مالیات و بیمه تامین اجتماعی و یا حتی انتخاب شریک و تعیین حد و حدود روابط خود، فعالیت اقتصادی خود را شروع کرده اند و پس از مدتی سرمایه خود را از دست داده و ضررهای زیادی متحمل شده اند. در صورت درخواست خدمات مشاوره ما می توانیم به طور دقیق شما را با موضوعات حسابداری، مالیاتی، بیمه ای و برخی موارد قانونی و همچنین مواردی که معمولاً باعث ایجاد مشکل بین شرکا می گردد آشنا کنیم تا در صورت راه اندازی کسب و کار، بابت عدم اطلاع از این موارد دچار مشکل نشوید.

 

2- مشاوره به مدیران شرکت ها و فعالان اقتصادی:

اگر مدیر هستید و فعالیت اقتصادی دارید می توانید در خصوص مسائل جاری واحد اقتصادی خود از جمله حسابداری و مالی با ما مشورت نمایید. مشاورین ما در این زمینه با شناخت کافی در خصوص ساختارهای مالی و حسابداری شرکت ها، مشاوره های لازم و کاربردی را به شما ارائه می دهند.

 

3- مشاوره مالی:

برای ارائه مشاوره مالی پس از بررسی اسناد و مدارک و گزارش های حسابداری شما، راهکارهایی جهت کاهش هزینه ها، مالیات، جرائم و افزایش سود و بهبود روال کار به شما ارائه می دهیم.

 

4- مشاوره مالیاتی:

مشاوره ما در خصوص امور مالیاتی با هدف کاهش بار مالیاتی واحدهای اقتصادی و جلوگیری از جریمه های مالیاتی می باشد. همکاران ما با اطلاع کافی در خصوص قوانین و بخشنامه های مالیاتی، مواردی را که باعث بروز مشکل مالیاتی برای شما می شود به شما اعلام می کنند تا با اجرای آن ساختار قوی و مناسبی داشته باشید. از جمله موارد مشکل آفرین در خصوص مالیات نبود اسناد و مدارک کافی و معتبر، عدم اجرای قوانین و بخشنامه های مالیاتی و … است.

 

5- مشاوره قانون کار:

مشاوره در خصوص عقد قرارداد با کارکنان، تنظیم لایحه در هیئت های وزارت کار، حضور در هیئت های وزارت کار و به طور کلی تمام موارد مرتبط با قانون کار از جمله خدمات قابل ارائه توسط موسسه حساب آموز می باشد. در صورت نیاز به هر یک از این خدمات، همکاران با تجربه ما آماده ارائه مشاوره به شما می باشند.

 

6- مشاوره تامین اجتماعی:

در صورت نیاز به هر نوع مشاوره در خصوص تامین اجتماعی از جمله در خصوص عقد قراردادهای کارمزدی و قراردادهای مشمول حق بیمه، ایجاد ساختار مناسب در زمینه تامین اجتماعی و … مشاوران با تجربه ما آمادگی ارائه خدمت به شما می باشند.

  نام شما (الزامی)

  شماره تلفن

  ایمیل شما

  خدمات درخواستی را از بین گزینه های زیر انتخاب نمایید

  توضیحات

  بعد از تکمیل اطلاعات، گزینه من روبات نیستم را انتخاب و روی ارسال کلیک کنید

  خدمات حسابداری
  خدمات حسابداری
  خدمات مالیاتی
  خدمات مالیاتی
  خدمات تامین اجتماعی
  تامین اجتماعی
  فروش نرم افزار حسابداری
  فروش نرم افزار
  آموزش کاربردی حسابداری، بیمه و مالیات
  آموزش